محل تبلیغات شما
همه یه قبله داریمً 
روزی که قرار بود بیام مشهد، دوستم بهم گفت: »حرم رفتی، حتما برای حضــــرت نماز بخون. 
اولین باری بود که زیارت قسمتم شده بود. نزدیک ضریح ناخودآ گاه یاد سفارش حمیدُ افتادم. با خودم گفتم: »االن بهترین موقعیته که سفارش حمید رو انجام بدم. یه مهر برداشتم و رو به ضریح شروع کردم به نمازخوندن.
چند لحظه بعد، یکی از خد ّ ام پیشم اومد و با مهربونی بهم گفت: »زیارت قبول. بعد ازم  پرسید: »اولین باره که زیارت می‌یاین؟باتعجب پرسیدم: »شما از کجا می‌دونین؟گفت: »آخه شما دارین پشت به قبله و رو به ضریح نماز می‌خونین!گفتم: »خب، سفارش دوستمه که برای حضرت نماز بخونم.ایشون گفت: »فکر کنم منظور دوستتون نماز زیارت بوده؛ چون نمازی که پشت به قبله باشه،باطله. ا گه خواستین نماز زیارت بخونین، رو به قبله، نیت دو رکعت نماز زیارت کنین و بعدثوابش رو به حضرت هدیه کنین. بهتره که توی رکعت اول، بعد از حمد، سورۀ یس و توی رکعتدوم، بعد از حمد، سورۀ الرحمن رو بخونین.
گذرنامه بهشت-139

چشای بارونی برای گلدسته های طلات

مثل ما تنبل نباشید ،زود به زود به مشهد بروید.

تصاویری از حضور رهبر انقلاب در حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام

زیارت ,نماز ,رو , ,رکعت ,سفارش ,رو به ,نماز زیارت ,که زیارت ,حمد، سورۀ ,بهم گفت

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نقاشی آپارتمان در شمال تهران ساج کندی efilates Margaret's receptions سفارشات میس کندی و میس لالی پاپ Gwen's page kaj770 بانک اطلاعات ملکی اینترنتی مسکن نارون تبلیغات و بازاریابی Frank's page